Frissítve:

Adria Liga – Megszerezte nyolcadik győzelmét a Szolnok

Budapest, 2013. március 10., vasárnap (MTI) – A Szolnok hazai pályán legyőzte a macedón Skopjét a férfi kosárlabda Adria Liga 24. fordulójában, ezzel megszerezte nyolcadik sikerét a regionális versengésben.

A meccset 7 győzelemmel és 16 vereséggel kezdő magyar bajnok a fantasztikus első negyedet követően – főként a kapitány Báder Márton 14 pontjával – már 41-28-ra vezetett a nagyszünetben.

Fordulás után négy hazai pontra 12-vel válaszolt a 12/11-es mérlegnél tartó Skopje, ezzel 45-40-re felzárkózott. A vendégek a harmadik negyed végén érték utol a Tisza-partiakat (59-59), akik egy 10-0-ás rohammal léptek meg ismét, és előnyüket már nem engedték ki a kezükből.