„Az első félidőben a saját magunk ellenfelei voltunk”

Felsőzsolca vs. Szerencs - © Fotó: Bujdos Tibor

Felsőzsolca, 150 néző. V.: Molnár.

Felsőzsolca: Gável – Boczki (Boros), Szárnya (Tóth K.), Szala, Lippai, Láposi (Tirk), Hegedűs, Dávid, Varga (Janó), Kovács (Balog), Csendom. Edző: Gulyás Dénes.

Szerencs: Kristóf – Tóth A., Kiss M. (Hlavács), Sohajda, Gombos (Kiss K.), Ternyik, Buri (Jáger), Tóth T., Hajdu (Tóth J.), Berecz, Nagy M. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

G.: Dávid (2), Kovács, Szala, Szárnya, ill. Ternyik. Jók: az egész csapat, ill. Tóth A., Gombos, Sohajda.

Gulyás Dénes: – Az első félidőben a saját magunk ellenfelei voltunk. Nem ült a taktika, hogy kevés passz, sok csel. A második félidőben ellenfelünk fölé nőttünk és szép gólokat szereztünk. A vendégcsapatnak jó bálozást kívánok.

Tóth István: – Az első félidő jó játéka után a második a megmagyarázhatatlan hibák sorozata miatt sikerült ilyen gyengére. Gyenge játékvezetés, két meg nem adott tizenegyes.

Parasznya – Edelény 0-2 (0-0)

Parasznya, 100 néző. V.: Szoboszlay.

Parasznya: Vida – Timbókovics-Süle (Szabó L.), Illés, Mészáros, Titkó, Lázi, Lapis, Nagy D., Nagy Z., Hegedűs K. (Horváth), Tóth T. Edző: Bodnár József.

Edelény: Lövey – Tóth N., Márton, Sikur (Jancsurák), Kótai, Fűzi, Táncos, Tamás, Hegedűs P., Pataki (Figeczki), Tátrai. Edző: Kócsi József.

G.: Fűzi, Jancsurák. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 2-4.

Bodnár József: – Meccslabdákat hibáztunk 0-0-nál és megbüntetett minket a labdarúgás a 83. percben. Most úgy érzem magam mint a gyerekek amikor sírnak, amikor éjjel rossz álmot látnak.

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak, további sok sikert a Parasznyának.

Bőcs – Bogács 4-1 (0-0)

Bőcs, 100 néző. V.: Szobóczki.

Bőcs: Mertus – Molnár Zs., Banu (Nyircsák A.), Macsó, Orosz, Vadász, Balázs, Tóth B., Szegedi (Mida), Kerekes (Matesz), Szabó Zs. Edző: Zsiga Gyula.

Bogács: Lukács – Pál (Szeberin), Czeglédi, Dudás, Fuckler, Gallik, Kovács I. (Pál), Varga, Oláh, Stefanecz, Szabó G. Játékos-edző: Sivák Sándor.

G.: Macsó, Banu, Orosz, Tóth B., ill. Szeberin. Jók: az egész csapat, ill. Oláh, Czeglédi, Lukács. Ifi: 0-2.

Zsiga Gyula: – Meglepett minket a vendégek bátor játéka, nehezen alkalmazkodtunk hozzá, viszont a folytatásban magabiztos játékkal szép gólokat szerezve tartottuk itthon a három pontot.

Sivák Sándor: – Az első félidő alapján egy megnyert mérkőzést vesztettünk el, de viszont a második játékrész alapján több gólt is kaphattunk volna. A játékvezetőről jót vagy semmit, így inkább semmit.

Bánhorváti-KBSC – Ózd 0-1 (0-0)

Kazincbarcika, 500 néző. V.: Újhelyi.

Bánhorváti-KBSC: Némedi – Hallgató, Kovács, Fehér, Horváth Sz., Kazvinszki, Máthé (Ignácz), Nestián, Pecsenye, Kismarton, Filkóházi. Játékos-edző: Mátyás József.

Ózd: Fodor – Ribarics (Sóskúti), Tönkő, Gál, Keményffy, Madarász, Pataki (Danyi), Bogáti, Szemere, Tóth G. (Bocsi), Zimányi. Edző: Zoran Kuntic.

G.: Gál. Jók: az egész csapat, ill. Bogáti, Gál, Szemere, Fodor.

Mátyás József: – Teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk a bajnokesélyes csapatnak. A első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de összességében az egész meccsen adódtak nagy lehetőségeink, ellenben a vendégcsapattal, akik egy kétes szituáció után a pontrúgást tudták értékesíteni. Ezt a játékot még mindig gólra játsszák, de ettől függetlenül gratulálok az egész csapatnak. Kár, hogy ilyen mérkőzésen nem tudtunk kiállni a teljes keretünkkel.

Zoran Kuntic: – Nehéz körülmények között tipikus egy gólos mérkőzést játszottunk. Az első félidőben fontos volt, hogy ne kapjunk gólt, a másodikban szerettük volna a magunk javára eldönteni a mérkőzést és ez sikerült is.

Bükkzsérc – Gesztely 0-2 (0-0)

Bükkzsérc, 75 néző. V.: Haraszin.

Bükkzsérc: Varsányi – Csirmaz, Nagygyörgy, Mikita, Horváth Á., Szemán, Sápi (Karancsi), Csiszár Sz., Kovács B., Lázár, Csiszár I. Edző: Kovács József.

Gesztely: Szegő – Tóth D., Gyöngyösi, Bacsó (Lakatos), Szűcs, Tamók, Berta (Papp), Hajdú (Bárdos), Hutter, Gantner (Katona), Erdélyi (Lázi). Játékos-edző: Bacsó Levente.

G.: Erdélyi, Lázár (öngól). Jók: Nagygyörgy, Csiszár Sz., Kovács B., Mikita, ill. Szegő (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 3-5.

Kovács József: – Nehéz ilyen mérkőzés után mit mondani. Nem érdemeltünk vereséget, olyan meccshelyzetben kaptuk a gólokat, amikor hosszú perceken keresztül nyomás alatt tartottuk ellenfelünket. Sajnos a mai vereség sokkal fájóbb, mint a múlt heti.

Bacsó Levente: – Megérdemelt győzelem, amit a múlt héten elvett a sors, azt ma visszaadta. Köszönjük szurkolóink biztatását, akik ilyen messzire is eljöttek. Gratulálok az ifi győzelméhez, további sok sikert a Bükkzsércnek.

Hidasnémeti – Mezőkövesd tartalék 3-3 (3-2)

Hidasnémeti, 150 néző. V.: Tiszóczki.

Hidasnémeti: Szalma – Gaál (Varga), Török, Homonnay, Konya (Hegedűs), Szurdok, Menougong (Baranyi), Hankó R. (Fülöp), Hankó N., Bortnyák, Péter. Edző: Susnyak Ladislav.

Mezőkövesd Zsóry tartalék: Bessenyei – Sike, Tóth M., Pekár, Tóth D. (Gíber), Kiss L. (Török), Kalocsai (Urbán), Fehér, Dragoner, Eperjesi, Szalai. Edző: Vitelki Zoltán.

G.: Szalai (öngól), Menougong, Konya, ill. Dragoner (2), Pekár. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat.

Bóni Tamás, elnök: – Először is nagyon büszkék vagyunk a csapatunkra, azonban nem tartom korrektnek, hogy nem minden csapat ellen játszanak tőlük aktív NB I-es játékosok, ma ellenünk ötöt is „leadtak”. Remélem a következő mérkőzésen Kuttor Attila is fog ellenünk játszani, mert az talán korrekt is lenne. Kár, hogy a 93. percben kaptuk az egyenlítő gólt.

Vitelki Zoltán: – Könnyű mérkőzésből nehéz lett, az ellenfél a kapunkhoz alig tudott eljutni. A srácok jól küzdöttek.