Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

Budapest – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

március 9., péntek:

M4 Sport
19.45: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-Csíkszereda

Sport 2
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Agadir

Eurosport 1
10.45 és 13.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
17.45: Sílövészet, vk, Kontiolahti, női sprint
19.30: Síugrás, vk, Oslo

Eurosport 2
9.15 és 16.30: Sznúker, Gibraltár Open
14.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 3. szakasz
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino
22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Monaco
22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Crvena zvezda

március 10., szombat:

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, DVSC-Újpest
17.15: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged
19.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-DVTK

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don – CSM Bucuresti
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Krim Ljubljana
19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt-Vardar Szkopje
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Charlotte Hornets-Phoenix Suns

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Barcelona

Eurosport 1
9.45 és 12.30: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Ofterschwang
11.00: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kvitfjell
13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz
15.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico, 4. szakasz
17.00: Síugrás, vk, csapatverseny, Oslo

Eurosport 2
9.45: Északi összetett, vk, Oslo
11.00 és 20.30: Sznúker, Gibraltár Open
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hamburger SV
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1
16.55: Röplabda, női Közép-európai Liga, elődöntő, Olomouc-Maribor
19.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Mladost Zagreb
21.25: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Metz
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Chievo
22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes – Saint-Étienne
22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler 1 TV
2.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Anaheim Ducks
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Brighton
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crytal Palace
22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-St. Louis Blues

március 11., vasárnap:

M4 Sport
14.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Nyíregyháza
15.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Bietigheim – FTC-Rail Cargo Hungaria
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Leganés

Sport 2
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kvitfjell
12.00: Sífutás, vk, női szabadstílusú 30 km, Oslo
13.30: Sílövészet, vk, férfi tömegrajtos, Kontiolahti
14.15: Síugrás, vk, Oslo
19.45: Sznúker, Gibraltár Open, döntő

Eurosport 2
0.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Sporting Kansas City
9.45: Sznúker, Gibraltár Open
13.45: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-RB Leipzig
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt
22.00: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Los Angeles Galaxy

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese
17.15: Röplabda, női Közép-európai Liga, döntő
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli
22.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Marseille

Digisport 3
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Kiel
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Caen
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Spíler 1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Pittsburgh Penguins
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham

– MTI –



.
SZUPERINFO.HU




Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása