Frissítve:

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

hiba beküldése

október 18., szerda:

M4 Sport
18.00: Vízilabda, női ob I, FTC – BVSC-Zugló Diapolo
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea-AS Roma

Sport 1
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag-Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Olimpiakosz Pireusz

Sport 2
12.00: Lósport, futam
16.00: Jégkorong, KHL, Jugra Hanti-Manszijszk – Amur Habarovszk
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Celtic Glasgow

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Ghána-Niger
16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Brazília-Honduras

Digisport 1
10.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
13.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szpartak Volvograd

Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Bnei Herzliya

Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
19.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Benfica-Manchester United

október 19., csütörtök:

M4 Sport
15.30: Labdarúgás, női vb-selejtező, Magyarország-Horvátország
17.35: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi KKA-Siófok KTC

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Jégkorong, KHL, Lokomotiv Jaroszlavl-Nyefytehimik Nyizsnyekamszk

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
19.30: Kerékpár, pályakerékpár, Európa-bajnokság, Berlin

Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg
16.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana – Maccabi Tel-Aviv
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Nice-Lazio
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, AC Milan-AEK Athén

Digisport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja-Hertha BSC
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Lyon

Digisport 3
11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Hapoel Beer-Sheva – FCSB
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Young Boys

RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-Arsenal

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából
HAON-ÉLŐ – DVSC vs. Videoton
Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 16. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Videoton együttesét fogadja [...] tovább »
Női kézilabda BL – Győzelemmel zárta a csoportkört a Győr
Győr - A címvédő Győri Audi ETO KC győzelemmel zárta a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörét, miután [...] tovább »
Bódog Tamás: „Fájdalmas vereség”
Felcsút, Miskolc - „Biztos vagyok abban, hogy a Puskás nem tudja, hogyan nyerte meg ezt a mérkőzést, adtunk [...] tovább »
Vizes vb – Nemzetközi díjas a magyarországi világbajnokság nyitóelőadása
Budapest, Porto - Két kategóriában is díjazták a nyári magyarországi vizes világbajnokság nyitóelőadását a [...] tovább »
„Kicsi pálya, kis eredmény, kevés ész”
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 15. fordulójában hét meccset [...] tovább »
Jövő márciusig eltiltva Tarcal és Kenézlő játékosa – Labdarúgó fegyelmi határozatok
Miskolc – A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
„Jó, hogy vége!”
Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoport 15. fordulójának szombati nyitányán [...] tovább »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása