„Álmodni sem mertem volna, hogy ilyen góllal mutatkozom be”

Debrecen - A Ferencváros vezető gólja szárnyakat adott a Lokinak, onnantól uralták a meccset.
Labdarúgó NB I - Az MTK otthonában nyert idén először a Vidi

Budapest - A címvédő MOL Vidi FC 3-1-re győzött az MTK Budapest otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 21. fordulójának zárómérkőzésén.

Dubaji tenisztorna - Babos az első fordulóban búcsúzott

Budapest/Dubaj - Babos Tímea számára az első forduló jelentette a végállomást Dubajban a 2,8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 21. forduló – 2018/2019.

Budapest - A címvédő MOL Vidi FC hátránya hat pontra csökkent a listavezető Ferencvárossal szemben az OTP Bank Liga szombati, 21. fordulója után.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista – 21. forduló – 2018/2019.

Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:
„Nagyon büszke vagyok a lányokra”

Miskolc - A női kosárlabda NB I/B Piros csoportjának 16. fordulójában hazai pályán kapott ki az Aluinvent-DVTK U23.
Videó: Íme, a zseniális gól, amivel a Loki fordított a Fradi ellen

Debrecen - A Fradi az első félidőben előnybe került, de a második játékrészben a jobban játszó Debrecen megfordította a találkozót. Zsóri első NB I-es meccsén valószínűleg élete gólját lőtte.
„Kétféle felfogásban lehet játszani”

Miskolc - A női futsal NB I, 12. fordulójában hazai pályán játszik a Miskolci Vénusz vasárnap.
„Kielemeztük, mit kellett volna másképpen csinálnunk”

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 24. fordulójában hazai pályán játszik a KBSC vasárnap.
Közel állt a bravúrhoz a listavezető ellen a DVSE

Debrecen - Egy végletekig kiélezett mérkőzésen szenvedett kétgólos vereséget a Debrecen a veretlen OSC-től.
DVSC Schaeffler: keserű keleti rangadó

Debrecen - A rengeteg ziccert rontó Debrecen hibáit megbüntette a Békéscsaba.
Fernando: „Kétarcú meccs volt a mai”

Budapest, Miskolc - „A meccs kulcsa az volt, hogy Szabó B. hátrább jött egy picit, több dinamika lett ezzel a középpályán, több mélységi játékot tudunk kezdeményezni, ez volt az, ami miatt a meccs megfordult” – nyilatkozta Fernando Miguel Fernandez Escribano, a DVTK vezetőedzője a Budapest Honvéd elleni 2-1-es hazai győzelemmel zárult találkozó után.
Kisvárda Master Good - Gól nélküli döntetlen

Kisvárda - Az első félidő küzdelmes játékot hozott Kisvárdán, gólt viszont nem láthattak a nézők.
Férfi kosárlabda Magyar Kupa - A Szolnok megvédte címét

Győr - A Szolnoki Olaj KK megvédte címét a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a szombati, győri döntőben kilenc ponttal legyőzte a szombathelyi Falco KC-t.

Megyei presztízsrangadóval kezdődik a tavaszi szezon

Nyíregyháza - Egy év után újra a Continental Arénában játszik a Kölcsey DSE.

Vízilabda - Az FTC kilenc góllal verte a Honvédot

Budapest - A Ferencváros kilenc góllal volt jobb a Honvédnál a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Vízilabda - Az AVUS tíz góllal verte a KSI-t

Budapest - A vártnál is biztosabban és meglepően nagy különbséggel, tíz góllal nyert a szombathelyi AVUS a KSI ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
Nyíregyháza Spartacus - Kemény lesz a zalai túra

Nyíregyháza - A Szpari jó úton halad, vasárnap a feljutó helyen álló ZTE ellen bizonyíthat.
Kisvárda Master Good SE - Kiköszörülnék a mosonmagyaróvári csorbát

Kisvárda - Ismerik az ellenfél erősségeit és gyengeségeit, ezekből kell előnyt kovácsolniuk.
Fatum-Nyíregyháza: Címvédésre készülnek a kupadöntőn

Nyíregyháza - A Fatum-Nyíregyháza és a Békéscsaba ötödik meccsén se szakadjon meg a sorozat!

Női kosárlabda NB I - A DVTK otthon, a Szekszárd idegenben nyert

Budapest - A DVTK hazai pályán, az előző két idényben ezüstérmes Szekszárd pedig idegenben nyert a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.
Roma kollégisták rúgták a bőrt

Debrecen – A Roma Szakkollégiumi Hálózat Országos Teremlabdarúgó Tornáját rendezték meg szombaton a debreceni Tóth Árpád Gimnázium tornatermében.
Lehengerlő játékkal bronzérmes a DEAC a kupában

Debrecen - Berényi Sándor együttese végig uralta a mérkőzést, és igazi örömjátékkal koronázta meg története első kupaszereplését.
Férfi röplabda Magyar Kupa - A Kecskemét nyerte a döntőt

Érd - A Kecskeméti RC nyerte a férfi röplabda Magyar Kupát, miután a szombati, érdi döntőben 3-1-re legyőzte a Pénzügyőr SE csapatát.
A Paks vizitál Várdán

Kisvárda - Szülinap ide, szülinap oda, Dajka László, a Kisvárda Master Good SE vezetőedzője nem változtatott a Loki – ma délután legyőzte a Fradit - elleni sikert elért csapaton, így a ma a 34. szülinapját ünneplő Brana Ilics a kispadon foglalt helyet. A szombati ellenfél a Paks.

Férfi kosárlabda Magyar Kupa - A Debrecen nyerte a bronzérmet

Győr - A Debrecen nyerte a bronzérmet a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a szombati helyosztón 21 ponttal legyőzte a Jászberény csapatát.
Labdarúgó NB I - A Ferencváros kikapott Debrecenben

Debrecen - A listavezető Ferencváros 2-1-re kikapott a Debrecen otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 21. fordulójának nyitómérkőzésén.
BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 2-1 (0-1)

Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 21. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Budapest Honvéd együttesét fogadta Miskolcon, szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!
"A játékosok kitették a lelküket"

Debrecen – A DVSC vs. FTC (2-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Szergej Rebrov értékelte a látottakat.

Rasovszky Kristóf második lett Dohában

Budapest - Rasovszky Kristóf második lett a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA nyíltvízi úszásban kiírt világkupa-sorozatának idei nyitóállomásán, Dohában szombaton.
Férfi röplabda Magyar Kupa - A Kazincbarcika nyerte a bronzérmet

Érd - A tavalyi győztes Vegyész RC Kazincbarcika szerezte meg a férfi röplabda Magyar Kupa bronzérmét, miután a harmadik helyért rendezett szombati összecsapáson 3-0-ra nyert a Kaposvár ellen az Érd Arénában.
Blue Sharks – Ezüsttel bővült az éremkollekció

Nyíregyháza - A nyíregyházi kosarasok húsz percig jól tartották magukat a Hepp-kupa döntőjében, de a második félidőben felőrölte őket a Veszprém.
HAON-ÉLŐ - DVSC vs. Ferencvárosi TC 2-1 (0-1)

Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 21. fordulójában a Debreceni VSC csapata az FTC együttesét fogadta szombaton 14 órától a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

DVTK-Fux: Az éllovas érkezik

Miskolc - A női röplabda NB I Liga 19. fordulójában a Diamant Kaposvár együttesét fogadja a DVTK-Fux szombaton.

ÓAM-Ózdi KC: Van mit törleszteniük

Ózd - A férfi NB I/B Keleti csoportjának 12. fordulójában hazai pályán játszik az ÓAM-Ózdi KC szombaton.

Fedettpályás tenisz ob - Marozsán Fábián duplázott

Budapest - A férfiaknál Marozsán Fábián, a nőknél Arn Gréta nyerte a teniszezők budapesti fedettpályás országos bajnokságát, előbbi párosban is győzni tudott.
Kisvárda Master Good - A Paks ellen is nyerni akarnak

Kisvárda - Ismét hazai pályán a Kisvárda Master Good, jobbak lettek a téli igazolásokkal.
A négy között vérzett el a DEAC az MK-ban

Debrecen - Heroikus küzdelemben jutott be a Zsíros Tibor Férfi K&H Magyar Kupa legjobb négy együttese közé a DEAC kosárlabdacsapata csütörtökön. A negyeddöntő végig kiélezett csatát hozott a Zalaegerszeg ellen, az utolsó percben azonban Bognár Kristófék koncentráltak jobban, így hárompontos sikert arattak.
A listavezető és veretlen OSC érkezik a DVSE-hez

Debrecen - Smitula Gergő bár tudja, nem ők az esélyesek, de oda fogják tenni magukat.

Slágermeccs jön a futsalosoknál

Hajdúböszörmény - Újabb rangadó vár a HTE csapatára, mely az Astra együttesét látja vendégül szombaton.