Hódmezővásárhelyi sikerszéria két abszolút bajnoki címmel

A Hód Fitness SE legsikeresebb szezonja zárult, a december elsején rendezett dabasi Fit-Kid II.osztály Grand Prix-n szerzett újabb érmekkel és a 2012. esztendő két abszolút bajnoki címének megszerzésével.

A Dabason rendezett versennyel lezárult a lányok körében az egyik legnépszerűbb sportág, a fit kid és dance idei szezonja. Miklós Melinda csapata ebben az évben ismét több olyan országos és nemzetközi versenyen szerzett elismerést, ami a Hód Fitness hírnevét még jobban erősítette.

December elsején Dabason volt a II. osztály Grand Prix egyéni és csoportos versenye, amelyen több korcsoportban sikerült dobogós helyezést elérni.

Csapatban:

I. korcsoport nagycsapatban: Ábel Amina-Törökgyörgy Hanna-Bósz Milla-Berei Krisztina-Rédei Zita-Szkalonai Fanny: III. helyezés

II. korcsoport duóban: Vékony Liza-Bordás Kitti: I. helyezés

A verseny végén kihirdették a korcsoportok 2012. évi abszolút bajnokait. Közülük ketten a Hód Fitness sportolói.

I. korcsoportban: Szkalonai Fanni

VI. korcsoportban: Vékony Liza