Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 20., szerda:

M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, első mérkőzés, FTC-Kisvárda Master Good
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Juventus

Duna World
14.30: Tenisz, WTA-torna, Budapest

Sport 1
19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, RN Löwen-Kielce

Sport 2
20.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Eurosport 1
12.15: Sífutás, északsí-vb, Seefeld
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 1. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2
11.00: Alpesi sí, junior világbajnokság, Val di Fassa, férfi lesiklás
13.45 és 17.15: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország

Digisport 1
8.40: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
17.40: Labdarúgás, Európa-liga, Sevilla-Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Montpellier

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux – Guingamp

Digisport 3
17.40: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Schalke 04-Manchester City

február 21., csütörtök:

M4 Sport
19.00: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger – FTC-Telekom Waterpolo
20.30: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-Vasas

Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, visszavágó, Arsenal-BATE Boriszov

Sport 2
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Dublin
23.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rio de Janeiro, nyolcaddöntő

Eurosport 1
11.45: Sífutás, északsí-vb, Seefeld, férfi és női sprint, selejtező
14.00: Sífutás, északsí-vb, Seefeld, férfi és női sprint, helyosztó futamok
16.45: Kerékpár, Algervei körverseny, 2. szakasz
19.45: Sznúker, shoot out, Watford

Eurosport 2
13.45 és 16.45: Sznúker, shoot out, Watford
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

Digisport 1
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, negyeddöntő
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, Eintracht Frankfurt-Sahtar Donyeck
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Chelsea-Malmö

Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, Salzburg-Club Brugge
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Internazionale-Rapid Wien

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, Villarreal-Sporting Lisboa
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Dinamo Kijev-Olimpiakosz

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Boston Bruins

-MTI-



Kazincbarcika.
SZUPERINFO.HU