Kikapott az Újváros

© Fotó: Matey István
Balmazújváros - A komoly első osztályú múlttal rendelkező Vasas vendége volt a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő a labdarúgó NB II 29. fordulójában vasárnap. Az újvárosiak a tavasszal szépen gyűjtögetik a pontjaikat és nagy harcot vívnak a másodosztályú tagság megtartásáért.

A fővárosi mérkőzésen remekül kezdett a hajdú-bihari együttes, ugyanis Domokos révén már az 5. percben megszerezte a vezetést. Sőt, a 11. percben már kettővel ment Toni Golem alakulata, miután Erdei Carlo értékesítette a megítélt büntetőt.

A kétgólos előnnyel forduló Balmazt az 54. minutumban Balajti Ádám mattolta, sőt pár perccel később Hajdú ki is egyenlített, így odalett a balmazújvárosi előny.

Támadásban maradt a belelkesült vendéglátó, és sajnos bekövetkezett a baj bő tíz perccel a lefújás előtt: Hajdú ismét gólt rúgott.

A hátralévő időben már nem esett több találat, az Újváros előnye ellenére sem szerezett pontot (3–2).