Frissítve:

Lábtoll-labda Diákolimpia Országos Dönt

Lábtoll-labda Diákolimpia Országos Dönt
V.-VI.-VII. korcsoport Fekete Zoltánné emlékverseny 26 iskola, 108 versenyző   V. korcsoport     Fiú hármas (7)   1.

hiba beküldése

V.-VI.-VII. korcsoport

Fekete Zoltánné emlékverseny

26 iskola, 108 versenyző

  V. korcsoport  
  Fiú hármas (7)  
1. Ágotai Olivér, Bábosik Ádám, Farkas Martin, Fekete Sándor Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
2. Piti Dávid, Raffael Csaba, Szarvák Zsolt, Zsákai Milán Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
3. Farkas István, Molnár Kristóf, Rézsó Péter, Vígh László Varga Katalin Gimnázium Szolnok
4. Jakab Antal, Kanálos Martin, Vidák Márk Rózsa Imre Középiskola Újszász
5. Menyhért András, Molnár Kristóf, Molnár Máté, Simon Csaba Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

6. Földi László, Jakab Szabolcs, Juhász István Rózsa Imre Középiskola Újszász
7. Holczknecht Tamás, Tick Tibor, Tóth Gábor Rózsa Imre Középiskola Újszász
  Fiú egyéni (18)  
1. Baranyai Benett Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2. Kunics Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
3. Raffael Csaba Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
3. Dékány Dávid Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Gábor Áron Tagintézmény
5. Fehér Zsolt Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény és Kollégium Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskolája és Szakiskolája
6. Lőrincz Tamás Török János Szakképző Iskola Cegléd
7. Horváth Attila Vendéglátó, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakképző Iskola Keszthely
8. Zsákai Milán Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
9. Ágotai Olivér Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
10. Árva Tamás Bem József Szakközép- és Szakiskola Cegléd
11. Piti Dávid Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
12. Farkas Martin Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
13. Nagy Máté Damjanich János Gimnázium és Szakközépiskola Nagykáta
14. Bábosik Ádám Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
15. Lengyel Norbert Damjanich János Gimnázium és Szakközépiskola Nagykáta
16. Molnár Kristóf Varga Katalin Gimnázium Szolnok
17. Kökény Zsolt Rózsa Imre Középiskola Újszász
18. Fekete Sándor Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
  Leány hármas (3)  
1. Tóth Dorina, Vass Anasztázia Vlasics Dalma Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry György Tagintézmény Nagykanizsa

2. Fülöp Áldáska, Hornyák Erzsébet, Nagy Gabriella Rózsa Imre Középiskola Újszász
3. Fehér Valéria, Márkus Cintia, Olcsák Klaudia, Tóth Luca Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
  Leány egyéni (10)  
1. Tűri Alexandra Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Tagintézmény
2. Udvari Boglárka Közgazdasági Szakközépiskola Keszthely
3. Vlasics Dalma Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry György Tagintézmény Nagykanizsa

3. Pál Dorina Vajda János Gimnázium Keszthely
5. Tóth Dorina Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry György Tagintézmény Nagykanizsa

6. Mucza Szilvia Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Tagintézmény
7. Vass Anasztázia Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry György Tagintézmény Nagykanizsa

8. Fehér Valéria Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
9. Márkus Cintia Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Pálfy János Vízügyi Tagintézmény
10. Fülöp Áldáska Rózsa Imre Középiskola Újszász
  VI. korcsoport  
  Fiú hármas (7)  
1. Baranyai Benett, Kunics Bence, Lukács Márton Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2. Fodor Gergely, Kanálos Júlió, Pető Tibor, Szabó Péter, Tákos Ádám Rózsa Imre Középiskola Újszász
3. Bábosik Ferenc, Nagy László, Ráski Lajos, Tóth István Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola
4. Bebes Bence, Czapári Dániel, Kovács Patrick, Németh Dávid Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

5. Kiss Krisztián, Kiss Márton, Tóth Virág Széchenyi István Gimnázium Szolnok
6. Halászi Dániel, Fekete Tamás, Kökény Zsolt, Molnár András, Vasas Ádám Rózsa Imre Középiskola Újszász
7. Balázs Márk, Boros Péter, Büki Bernadett, Tollár Márk Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény
  Fiú egyéni (12)  
1. Ráski Lajos Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Tagintézmény
2. Lukács Márton Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
3. Nagy László Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Jendrassik György Gépipari Tagintézmény
3. Pető Tibor Rózsa Imre Középiskola Újszász
5. Bábosik Ferenc Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Tagintézmény
6. Kanalas Dániel Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Építészeti, Faipari Tagintézmény
7. Molnár Tamás Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy Széchenyi Tagintézmény
8. Kanálos Júlió Rózsa Imre Középiskola Újszász
9. Kovács Patrick Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

10. Gyapjas Zsolt Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola Kiss Ferenc Erdészeti Tagintézmény
11. Terecskei Róbert Kecskeméti Humán Középiskola Széchenyi István Idegenforgalmi Szakközépiskola
12. Tóth István Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Baross Gábor Gépipari, Közlekedési Tagintézmény
  Leány hármas (6)  
1. Dobozi Boglárka, Mucza Szilvia, Oszlányi Mercédesz, Tűri Alexandra Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola Vásárhelyi Pál Tagintézmény
2. Borka Lili, Harmath Fanni, Gyapjas Adrienn Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Gábor Áron Tagintézmény
3. Tüske Boglárka, Matola Viktória, Morvai Noémi Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

4. Andok Viktória, Kovács Vivien, Varró Evelin Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy Széchenyi Tagintézmény
5. Bata Krisztina, Kaszonyi Viktória, Virág Virgínia Rózsa Imre Középiskola Újszász
6. Horváth Kitti, Szollár Bernadett, Tarsoly Klaudia Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy Széchenyi Tagintézmény
  Leány egyéni (12)  
1. Tóth Virág Széchenyi István Gimnázium Szolnok
2. Morvai Noémi Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

3. Gyapjas Adrienn Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Gábor Áron Tagintézmény
3. Gulyás Adrienn Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
5. Varró Evelin Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy-Széchenyi Tagintézmény
6. Kaszonyi Viktória Rózsa Imre Középiskola Újszász
7. Kovács Vivien Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy-Széchenyi Tagintézmény
8. Matola Viktória Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

9. Tüske Boglárka Dr. Mező Ferenc – Thúry György

Gimnázium és Szakképző Iskola Nagykanizsa

10. Harmath Fanni Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Gábor Áron Tagintézmény
11. Andok Viktória Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy-Széchenyi Tagintézmény
12. Borka Lili Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola Gábor Áron Tagintézmény
  VII. korcsoport  
  Fiú hármas (4)  
1. Bencsik Martin, Farkas Balázs, Lukács Benedek Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény
2. Ézsiás Kitti, Köböl Áron, Seres Martin, Szőke Viktória Rózsa Imre Középiskola Újszász
3. Dara Zoltán, Magyar Dániel, Molnár Tamás, Pati Tamás Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy Széchenyi Tagintézmény
4. Papp József, Kanálos Gábor, Juhász Gergő Rózsa Imre Középiskola Újszász
  Fiú egyéni (4)  
1. Lukács Benedek Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény
2. Farkas Balázs Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény
3. Köböl Áron Rózsa Imre Középiskola Újszász
3. Pati Tamás Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Zsigmondy-Széchenyi Tagintézmény
  Leány egyéni (3)  
1. Ézsiás Kitti Rózsa Imre Középiskola Újszász
2. Szőke Viktória Rózsa Imre Középiskola Újszász
3. Büki Bernadett Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Cserháti Tagintézmény



További hírek a Nagykanizsa kategóriából
A Kunics testvérek nagy napja
Kunics Réka és Bence összesen 4 bajnoki címet szerzett a lábtoll-labda IFI Ob-n. Október 25-én, a hagyományoknak [...] tovább »
Moziműsor 2014.10.16-10.22.
VISSZA A KEZDŐOLDALRA tovább »
MEMO gyermekcipők
VISSZA A KEZDŐOLDALRA tovább »
EXIM képviselet nyílt Nagykanizsán
A mai napon megnyílt a Külgazdasági és Külügyminisztérium által felügyelt EXIM nyugat--dunántúli [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
Bragmayer és Lehmann kapta Tiszaújvárosban
Tiszaújváros - A tiszaújvárosi Lehmann Csongor egymás után kétszer kapta meg az IMG elismerést. tovább »
Fotók: Kunkli segített Koncznak Miskolcon
Miskolc - Az ismert magyar thai-box sportoló, Kunkli Tivadar egy délután erejéig szárnyai alá vette a HELL Racing [...] tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – Elherdálta tízgólos előnyét, búcsúzott az Érd
Budapest, Párizs - Az Érd búcsúzott a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában. tovább »
Asztalitenisz csapat Eb – A férfiak nem is kaphattak volna nehezebb sorsolást
Budapest, Stockholm - A magyar férfi asztalitenisz-válogatottnak rendkívül nehéz, a nőinek viszont legyőzhető [...] tovább »
Komoly lépést tett a Balmaz a cél felé
Balmazújváros - A balmazújvárosiak a második félidei produkciójuknak hála tudták két vállra fektetni a Haladást. tovább »
Újabb kellemes meglepetést okozott a DEAC
Debrecen - A soproniak sem tudták megtalálni a debreceni csapat játékának az ellenszerét. tovább »
Még több kategóriábol »

Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása