Frissítve:

Meglovasították a három pontot Csengerből

Négy gólt kapott a Csenger, amely zsinórban ötödször vesztett a rájátszásban Négy gólt kapott a Csenger, amely zsinórban ötödször vesztett a rájátszásban - © Fotó: Kákos Dávid
Csenger – A szatmáriaknak továbbra sem a felsőházi rájátszásban.

hiba beküldése

A futsal NB II. Keleti csoport felsőházi rájátszásában már az ötödik kört gyűrte a Csenger. Vagyis, féltávnál jár a bajnokság eme szakasza, amelyben szatmáriak még egyetlen árva pontot sem szereztek. miként ezúttal sem, mert bár az első félidő derekán vezetést szereztek, zsinórban négy góllal válaszolt a Kincsem Lovaspark. A különbségen ugyan sikerült kozmetikázni a házigazdának, az újabb vereséget nem úszta meg.

Márpedig így nehéz lesz feljebb tornázniuk magukat a hatodik helyről, különösen úgy, hogy a hátralévő öt fellépésből háromszor idegenben lépnek pályára, legközelebb például a legnagyobb favorit, a bajnoki címe hajtó Rubeola Csömörnél lesz jelenésük.

Futsal

NB II., Keleti csoport, felsőházi rájátszás, 5. forduló

Csenger Futsal–Kincsem Lovaspark 3–4 (1–1)

Csenger, 250 néző, v.: Újhelyi T., Tóth M.

Csenger: Juhász S. – Pankotai I., Balogh Á., Rigó A., Bodó R. Csere: Bálint L., Katona P., Gaál K., Kövesligeti L., Osváth S., Szilágyi L. Edző: Szilágyi Sándor.

Gól: Pankotai I., Rigó A., Osváth S., illetve Ficsor R. 2, Laczkó M., Hámory Z. Kiállítva: Gaál K. (25. perc).

További eredmények: Rubeola Csömör–Kazincbarcikai Ördögök 2–1, Berettyóújfalu II.–Dunakeszi 8–1.

Az állás: 1. Rubeola Csömör 19 pont, 2. Kincsem Lovaspark 14, 2. Kazincbarcikai Ördögök 13, 4. Berettyóújfalu 10, 4. Dunakeszi 8, 6. Csenger 3.