Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 2., csütörtök:

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 3. mérkőzés, Sopron Basket-Aluinvent DVTK
19.45: Labdarúgás, női NB I, DVTK-MTK Budapest

Sport 1
7.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Magyarország-Litvánia
11.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Fehéroroszország-Szlovénia
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Eintracht Franfkfurt-Chelsea

Sport 2
15.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Koreai Köztársaság-Kazahsztán
20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Manchester

Eurosport 1
13.45 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 2. szakasz
17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 1. szakasz

Digisport 1
11.00: WTA-torna, Prága
20.40: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Valencia

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

május 3., péntek:

Sport 1
2.00: NBA, főcsoport-elődöntő, Philadelphia 76ers-Toronto Raptors
14.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Magyarország-Szlovénia
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, München
18.00: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
12.00: Kerékpár, női Tour of Yorkshire, 1. szakasz
16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny, 3. szakasz
17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 2. szakasz

Digisport 1
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino

Digisport 2
15.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Marseille

Digisport 3
19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Basaksehir

Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Columbus Blue Jackets-Boston Bruins
4.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Colorado Avalanche-San Jose Sharks
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
14.10 és 15.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés

-MTI-



Mosonmagyaróvár.
SZUPERINFO.HU