2016.12.13 10:57; Frissítve: 2016.12.13 10:57


11 orosházi úszó dobogós lett Algyőn

11 orosházi úszó dobogós lett Algyőn
A hagyományokhoz híven, Algyőn is megrendezték a Mikulás Úszóversenyt. A Mikulás december 11-én érkezett a Borbála Fürdőbe a gyermekek nagy örömére. A családias hangulatú versenyre 4 szakosztály kapott meghívást, akik közel 100 fiatalt neveztek be.
hiba beküldése

panna-b-es-tessza-j19 kis úszópalántának, ez volt az első versenye, ők a bemutató mellúszásban mutathatták meg a tudásukat. A 20 méteres medencében 20 méteres, 60 méteres és 100 méteres versenyszámokat rendeztek. Összesen 18 versenyszámban csobbanhattak a fiatalok. Az Orosháza Úszó egyesület 11 fiatalja, összesen 48-szor rajtolt el. A verseny remekül sikerült, minden tanítványunk a dobogó valamelyik fokára állhatott.

A hétvégén Hódmezővásárhelyen állnak rajtkőre városunk büszkeségei.

Aranyérmesek:

Dávid Olivér: 20 m mell, 20 m hát

Furák-Szabovik Tessza: 20 m mell, 20 m hát, 60 m mell, 60 m hát, 20 m gyors

Tóth Péter: 60 m mell, 60 m gyors, 60 m hát

Andó Alexandra: 60 m mell, 60 m gyors, 60 m hát

Ezüstérmesek:

Asztalos Jázmin: 20 m mell, 20 m hát, 20 m gyors

Dávid Olivér: 20 m gyors

Albert-Sárközi Barnabás: 20 m mell

Dimák Fanni: 60 m gyors

Furák-Szabovik Tessza: 60 m gyors

Bronzérmesek:

Benkő Panna: 20 m hát, 20 m mell, 20 m gyors, 60 m hát

Asztalos Annamária: 60 m mell, 60 m gyors

Dimák Fanni: 60 m hát

Gránitz Dániel: 20 m hát

Csizmadia Lea: 20 m gyors, 20 m hát

Részletes eredmények

20 m fiú mell

2008-2009-ben születettek

  1. Gránitz Dániel (2008) 00:23,69

2010 és fiatalabb korosztály

  1. Dávid Olivér (2011) 00:28,03
  2. Albert-Sárközi Barnabás (2010) 00:30,19

20 m leány mell

2008-2009-ben születettek

  1. Furák-Szabovik Tessza (2008) 00:19,14
  2. Benkő Panna (2008) 00:24,49

2010 és fiatalabb korosztály

  1. Asztalos Jázmin (2010) 00:25,29
  2. Csizmadia Lea (2011) 00:38,02

60 m fiú mell

2004-2005-ben születettek

  1. Tóth Péter (2004) 01:04,67

2008-2009-ben születettek

  1. Gránitz Dániel (2008) 01:21,78

60 m leány mell

2004-2005-ben születettek

  1. Asztalos Annamária (2004) 01:05,50
  2. Dimák Fanni (2005) 01:09,33

2006-2007-ben születettek

  1. Andó Alexandra (2006) 01:03,50

2008-2009-ben születettek

  1. Furák-Szabovik Tessza (2008) 01:08,55
  2. Benkő Panna (2008) 01:27,85

100 m fiú mell

2004-2005-ben születettek

  1. Tóth Péter (2004) 01:56,63

20 m fiú gyors

2008-2009-ben születettek

  1. Gránitz Dániel (2008) 00:24,75

2010 és fiatalabb korosztály

  1. Dávid Olivér (2011) 00:25,84

20 m leány gyors

2008-2009-ben születettek

  1. Furák-Szabovik Tessza (2008) 00:15,52
  2. Benkő Panna (2008) 00:19,11

2010 és fiatalabb korosztály

  1. Asztalos Jázmin (2010) 00:19,44
  2. Csizmadia Lea (2011) 00:40,49

60 m fiú gyors

2004-2005-ben születettek

  1. Tóth Péter (2004) 00:54,98

2008-2009-ben születettek

  1. Gránitz Dániel (2008) 01:21,59

60 m leány gyors

2004-2005-ben születettek

  1. Dimák Fanni (2005) 00:49,10
  2. Asztalos Annamária (2004) 00:50,56

2006-2007-ben születettek

  1. Andó Alexandra (2006) 00:53,12

2008-2009-ben születettek

  1. Furák-Szabovik Tessza (2008) 00:59,79
  2. Benkő Panna (2008) 01:16,39

100 m fiú gyors

2004-2005-ben születettek

  1. Tóth Péter (2004) 01:46,62

100 m leány gyors

2004-2005-ben születettek

  1. Dimák Fanni (2005) 01:26,45
  2. Asztalos Annamária (2004) 01:31,86

20 m fiú hát

  1. Gránitz Dániel (2008 00:24,64
  2. Dávid Olivér 2011 00:27,64

20 m leány hát

2008-2009-ben születettek

  1. Furák-Szabovik Tessza 2008 00:19,58
  2. Benkő Panna 2008 00:23,38

2008-2009-ben születettek

  1. Asztalos Jázmin 2010 00:27,12
  2. Csizmadia Lea 2011 00:40,40

60 m fiú hát

2004-2005-ben születettek

  1. Tóth Péter 2004 01:09,30

60 m leány hát

2004-2005-ben születettek

  1. Dimák Fanni 2005 01:00,12
  2. Asztalos Annamária 2004 01:01,16

2006-2007-ben születettek

  1. Andó Alexandra 2006 01:07,29

2008-2009-ben születettek

  1. Furák-Szabovik Tessza (2008) 01:14,66
  2. Benkő Panna (2008) 01:25,38

100 m leány hát

2004-2005-ben születettek

  1. Asztalos Annamária (2004) 01:46,24

Forrás és fotó: úszó egyesület



További hírek a Orosháza kategóriából
Orosházi úszó a legjobbak között
Antal András, az Orosháza Úszó Egyesület fiatal tehetsége remekül helyt állt a II. Cápa Országos Úszó [...] tovább »
Könyvbemutató, mesemondók találkozója, könyvkiárusítás a könyvhéten Orosházán
A Justh Zsigmond Városi Könyvtár szeretettel vár  mindenkit  A lusta dög  című könyvet bemutató [...] tovább »
Atlétika eredmények a diákolimpián
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola sportolói eredményesen szerepeltek az Atlétika [...] tovább »
Szarvasi úszó eredmények: 5 arany-, 8 ezüst-, 4 bronzérem
12 egyesület 212 indulója 717-szer rajtolt el a hétvégi szarvasi úszóversenyen. A VII. Szuse Kupa a [...] tovább »
3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak
  15 éremmel tértek haza az orosházi úszókközelmúltban rendezték meg Algyőn, a Tavaszköszöntő [...] tovább »
Eredményesen angolul az Előd utcai iskolában
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 7. osztályos tanulója, Alzubi Fatima kitűnő [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
„Az idény leggyengébb játékával szereztünk fontos három pontot.”
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 11. fordulójában vasárnap két meccset játszottak. tovább »
„Nehéz volt ez a győzelem, mint az iskolatáska”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 11. fordulójában öt mérkőzést rendeztek meg vasárnap. tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – A Debrecen is továbbjutott
Debrecen - A DVSC-TVP hazai pályán hat góllal legyőzte a lengyel Metraco Zaglebie Lubin csapatát a női kézilabda [...] tovább »
Férfi röplabda NB I – A Debrecen csak 27 pontot szerzett
Budapest - Az előző idényben ezüstérmes Pénzügyőr SE hazai pályán magabiztos győzelmet aratott a DEAC csapata [...] tovább »
„Egyszer vezettünk a mérkőzésen, de a legjobb pillanatban”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 11. fordulójában négy mérkőzést rendeztek meg [...] tovább »
“Sérülés nélkül húztuk le a mérkőzést”
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II-es bajnokság déli csoportjában vasárnap játszott mérkőzés eredménye. tovább »
Még több kategóriábol »

Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása