2017.04.25 12:12; Frissítve: 2017.04.25 12:12


3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak

3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak
  15 éremmel tértek haza az orosházi úszókközelmúltban rendezték meg Algyőn, a Tavaszköszöntő úszóversenyt. Az Orosháza Úszó Egyesület 9 fiatalja is 27-szer állt rajthoz a meghívásos versenyen.
hiba beküldése

A 20 méteres, 5 pályás medence, zsúfolásig megtelt a bemelegítés idejére, hiszen 6 egyesület közel 70 versenyzője egyszerre csobbant a családias hangulatú uszodában. A köszöntő után a versenyzőké volt a főszerep. 18 versenyszámban hirdettek bajnokokat.

Aranyérmes:

Dávid Olivér: 20 m mellúszás, 20 m hátúszás, 20 m gyorsúszás

Ezüstérmes:

Asztalos Jázmin: 20 m mellúszás, 20 m hátúszás, 20 m gyorsúszás, 60 m gyorsúszás

Zsiga Norbert: 60 m mellúszás

Bronzérmes:

Andó Alexandra: 60 m mellúszás, 100 m mellúszás, 100 m gyorsúszás

Benkő Panna: 60 m hátúszás

Tóth Péter: 100 m hátúszás

Zsiga Norbert: 100 m mellúszás, 60 m gyorsúszás

20 m fiú mell

2009-2010-ben születettek

  1. Albert-Sárközi Barnabás 2010 0:26,62

2011-és fiatalabbak

  1. Dávid Olivér 2011            0:25,35

20 m leány mell

2009-2010-ben születettek

  1. Asztalos Jázmin 2010 0:23,07

60 m fiú mell

2005-2006-ban születettek

  1. Zsiga Norbert 2005 1:03,37
  2. Nagy Kilián 2006 1:07,29

2009-2010-ben születettek

  1. Albert-Sárközi Barnabás 2010 1:39,17

60 m leány mell

2005-2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006 1:03,98

2007-2008-ban születettek

  1. Benkő Panna 2008            1:27,31

100 m fiú mell

2004 és idősebbek

  1. Tóth Péter 2004  2:00,90

2005-2006-ban születettek

  1. Zsiga Norbert 2005 1:57,77
  2. Nagy Kilián 2006            1:58,30

100 m leány mell

2004 és idősebbek

  1. Asztalos Annamária 2004 1:54,29

2005-2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006 1:50,59

20 m fiú gyors

2009-2010-ben születettek

  1. Albert-Sárközi Barnabás 2010 0:30,90

2011-és fiatalabbak

  1. Dávid Olivér 2011            0:22,99

20 m leány gyors

2009-2010-ben születettek

  1. Asztalos Jázmin 2010 0:19,20

60 m fiú gyors

2005-2006-ban születettek

  1. Zsiga Norbert 2005 0:57,07

60 m leány gyors

2005-2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006 0:54,81

2007-2008-ban születettek

  1. Benkő Panna 2008 1:11,49

2009-2010-ben születettek

  1. Asztalos Jázmin 2010 1:07,83

100 m fiú gyors

2004 és idősebbek

  1. Tóth Péter 2004 01:41,46

100 m leány gyors

2005-2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006 01:38,50

20 m fiú hát

2011-és fiatalabbak

  1. Dávid Olivér 2011            0:22,69

20 m leány hát

2009-2010-ben születettek

  1. Asztalos Jázmin 2010 0:22,99

60 m fiú hát

2005-2006-ban születettek

  1. Zsiga Norbert 2005 1:07,05

60 m leány hát

2007-2008-ban születettek

  1. Benkő Panna 2008            1:17,99

100 m fiú hát

2004 és idősebbek

  1. Tóth Péter 2004  2:05,01

Forrás, fotó: úszó egyesület

 



További hírek a Orosháza kategóriából
Orosházi úszó a legjobbak között
Antal András, az Orosháza Úszó Egyesület fiatal tehetsége remekül helyt állt a II. Cápa Országos Úszó [...] tovább »
Könyvbemutató, mesemondók találkozója, könyvkiárusítás a könyvhéten Orosházán
A Justh Zsigmond Városi Könyvtár szeretettel vár  mindenkit  A lusta dög  című könyvet bemutató [...] tovább »
Atlétika eredmények a diákolimpián
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola sportolói eredményesen szerepeltek az Atlétika [...] tovább »
Szarvasi úszó eredmények: 5 arany-, 8 ezüst-, 4 bronzérem
12 egyesület 212 indulója 717-szer rajtolt el a hétvégi szarvasi úszóversenyen. A VII. Szuse Kupa a [...] tovább »
3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak
  15 éremmel tértek haza az orosházi úszókközelmúltban rendezték meg Algyőn, a Tavaszköszöntő [...] tovább »
Eredményesen angolul az Előd utcai iskolában
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 7. osztályos tanulója, Alzubi Fatima kitűnő [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
„Az idény leggyengébb játékával szereztünk fontos három pontot.”
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 11. fordulójában vasárnap két meccset játszottak. tovább »
„Nehéz volt ez a győzelem, mint az iskolatáska”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 11. fordulójában öt mérkőzést rendeztek meg vasárnap. tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – A Debrecen is továbbjutott
Debrecen - A DVSC-TVP hazai pályán hat góllal legyőzte a lengyel Metraco Zaglebie Lubin csapatát a női kézilabda [...] tovább »
Férfi röplabda NB I – A Debrecen csak 27 pontot szerzett
Budapest - Az előző idényben ezüstérmes Pénzügyőr SE hazai pályán magabiztos győzelmet aratott a DEAC csapata [...] tovább »
„Egyszer vezettünk a mérkőzésen, de a legjobb pillanatban”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 11. fordulójában négy mérkőzést rendeztek meg [...] tovább »
“Sérülés nélkül húztuk le a mérkőzést”
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II-es bajnokság déli csoportjában vasárnap játszott mérkőzés eredménye. tovább »
Még több kategóriábol »

Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása