2017.03.21 16:11; Frissítve: 2017.03.21 16:54


Antal András: ezüstérmes 200 m gyorson

Antal András: ezüstérmes 200 m gyorson © ????????????????????????????????????
37 egyesület 434 versenyzője 2015-ször rajtolt el a IX. TYR Kupa Nemzetközi Úszóversenyen, Hódmezővásárhelyen, a Gyarmati Dezső Sportuszodában. A kétnapos viadal sok szép időeredmény javulást hozott a fiataloknak.
hiba beküldése

Schmidt Jenő és Selmeczi Edit 6 tanítványa továbbra is jó formában van.

Következő versenyük április 1-jén lesz, Békéscsabán a közelgő húsvéti ünnepekre készülve, Nyuszi Kupa elnevezésű verseny.

Ezüstérmes:

Antal András: 200 m gyorsúszás

Pontszerző negyedik:

Krámli Kristóf: 200 m hátúszás

Pontszerző ötödik:

Antal András: 50 m hátúszás, 50 m gyorsúszás

Miszlai Fruzsina: 100 m pillangóúszás

Pontszerző hatodik:

Antal András: 50 m pillangóúszás, 200 m hátúszás

Miszlai Fruzsina: 400 m gyorsúszás

Pontszerző hetedik:

Furák-Szabovik Tessza: 400 m gyorsúszás

 

Eredmények részletesen:

50m – női pillangóúszás

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 0:46,24           159p

 

50m – férfi pillangóúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 0:33,11           311p

2006-2005

  1. Antal András 2005 0:37,25           218p

 

50m – női hátúszás

2006-2005

  1. Dimák Fanni 2005 0:46,05 202p

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 0:46,26           200p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008 0:52,75           135p

 

50m – férfi hátúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 0:33,87           357p

2006-2005

  1. Antal András 2005 Orosháza ÚE 0:38,24 248p
  2. Torda György 2005 Orosháza ÚE 0:41,13 199p

 

50m – női mellúszás

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 0:52,79           179p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008 0:59,97           122p

 

50m – női gyorsúszás

2006-2005

  1. Dimák Fanni 2005 0:38,61           232p

2008-2007

  1. Furák-Szabovik Tessza 2008 0:42,09           179p
  2. Miszlai Fruzsina 2008 0:42,51           174p

 

50m  – férfi gyorsúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 0:28,53           395p

2006-2005

  1. Antal András 2005 0:31,32           299p
  2. Torda György 2005 0:34,07           232p

 

100m  – női pillangóúszás

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 1:47,93           140p

50m: 0:49,94

100m  – női hátúszás

2006-2005

  1. Dimák Fanni 2005 1:39,16           201p

50m: 0:49,35

 

100m Backstroke – férfi hátúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 1:14,26           342p

50m: 0:36,08

2006-2005

  1. Torda György 2005 1:32,79           175p

50m: 0:44,37

 

100m – női gyorsúszás

2006-2005

  1. Dimák Fanni 2005 1:23,27           244p

50m: 0:40,31

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 1:32,22           180p

50m: 0:44,00

  1. Furák-Szabovik Tessza 2008 1:36,05           159p

50m: 0:44,91

 

100m Freestyle – férfi gyorsúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 1:03,84           396p

50m: 0:30,96

2006-2005

  1. Torda György 2005 1:17,15           224p

50m: 0:36,42

 

400m – női gyorsúszás

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 6:57,49           187p

50m: 0:42,90 100m: 1:33,90 200m: 3:22,45 300m: 5:09,55

  1. Furák-Szabovik Tessza 2008 7:22,99           157p

50m: 0:46,14 100m: 1:42,64 200m: 3:36,06 300m: 5:28,40

 

200m  – női gyorsúszás

2008-2007

  1. Miszlai Fruzsina 2008 3:13,67           198p

50m: 0:43,84 100m: 1:34,66 150m: 2:25,81

  1. Furák-Szabovik Tessza 2008 3:19,06           182p

50m: 0:44,97 100m: 1:38,14 150m: 2:31,48

 

200m  – férfi gyorsúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 2:15,39           427p

50m: 0:31,72 100m: 1:06,39 150m: 1:42,20

2006-2005

  1. Antal András 2005 2:25,17           346p

50m: 0:34,05 100m: 1:11,45 150m: 1:49,78

  1. Torda György 2005 2:43,60           242p

50m: 0:35,45 100m: 1:17,95 150m: 2:01,91

 

200m  – férfi hátúszás

2002 és idősebb

  1. Krámli Kristóf 2002 2:34,48           380p

50m: 0:35,92 100m: 1:15,96 150m: 1:56,38

2006-2005

  1. Antal András 2005 2:48,85           291p

50m: 0:40,36 100m: 1:23,49 150m: 2:07,44

  1. Torda György 2005 3:13,14           194p

50m: 0:44,52 100m: 1:34,41 150m: 2:24,95

Forrás, fotó: úszó egyesület



További hírek a Orosháza kategóriából
Orosházi úszó a legjobbak között
Antal András, az Orosháza Úszó Egyesület fiatal tehetsége remekül helyt állt a II. Cápa Országos Úszó [...] tovább »
Könyvbemutató, mesemondók találkozója, könyvkiárusítás a könyvhéten Orosházán
A Justh Zsigmond Városi Könyvtár szeretettel vár  mindenkit  A lusta dög  című könyvet bemutató [...] tovább »
Atlétika eredmények a diákolimpián
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola sportolói eredményesen szerepeltek az Atlétika [...] tovább »
Szarvasi úszó eredmények: 5 arany-, 8 ezüst-, 4 bronzérem
12 egyesület 212 indulója 717-szer rajtolt el a hétvégi szarvasi úszóversenyen. A VII. Szuse Kupa a [...] tovább »
3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak
  15 éremmel tértek haza az orosházi úszókközelmúltban rendezték meg Algyőn, a Tavaszköszöntő [...] tovább »
Eredményesen angolul az Előd utcai iskolában
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 7. osztályos tanulója, Alzubi Fatima kitűnő [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
„Az idény leggyengébb játékával szereztünk fontos három pontot.”
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 11. fordulójában vasárnap két meccset játszottak. tovább »
„Nehéz volt ez a győzelem, mint az iskolatáska”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 11. fordulójában öt mérkőzést rendeztek meg vasárnap. tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – A Debrecen is továbbjutott
Debrecen - A DVSC-TVP hazai pályán hat góllal legyőzte a lengyel Metraco Zaglebie Lubin csapatát a női kézilabda [...] tovább »
Férfi röplabda NB I – A Debrecen csak 27 pontot szerzett
Budapest - Az előző idényben ezüstérmes Pénzügyőr SE hazai pályán magabiztos győzelmet aratott a DEAC csapata [...] tovább »
„Egyszer vezettünk a mérkőzésen, de a legjobb pillanatban”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 11. fordulójában négy mérkőzést rendeztek meg [...] tovább »
“Sérülés nélkül húztuk le a mérkőzést”
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II-es bajnokság déli csoportjában vasárnap játszott mérkőzés eredménye. tovább »
Még több kategóriábol »

Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása