2016.11.29 15:06; Frissítve: 2016.11.29 15:09


Mikulás Úszóverseny és a Megyebajnokság eredményei

Mikulás Úszóverseny és a Megyebajnokság eredményei
November 26-án rendezte meg a Békéscsaba Előre Úszó Klub a hagyományos Mikulás Úszóversenyt, az Árpád Fürdőben. Két érdekessége is volt a versenynek, az egyik, hogy a Mikulás az idén előbb érkezett, a másik, hogy a versenyt két részletben tartották.
hiba beküldése

9 órától az idősebb korosztály 2006-ban és korábban születettek versenyeztek, míg ebéd után, 13 órától a 2007-ben született és fiatalabb korosztály mérettette meg magát. A Mikulás szaloncukorral kedveskedett minden gyereknek. Az Orosháza Úszó Egyesület 12 versenyzője összesen 41-szer állt rajthoz.

A versenyen minden Békés megyei egyesület rajtkőre állította tanítványait. Így a 210 versenyző összességében 675-ször rajtol el.

Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai összesen 11-szer álltak a dobogóra és 3 arany-, 3 ezüst-, és 5 bronzéremmel tértek haza a megyeszékhelyről.

A Békés megyei úszóbajnokság 2016-os eredményhirdetésével kezdődött a szombat délelőtti program. A Békés megyei bajnokság pontversenyében az 5. helyen zárt az Orosháza ÚE 184 ponttal.

Délelőtt Szarvas Péter, Békéscsaba polgármestere adta át a díjakat a legjobbaknak, illetve az első hat helyezettnek. Délután, Marik Lászlóné, a Békés Megyei Sportszövetségek Érdekszövetségi Egyesületének vezetőjétől vehették át az egész évet átölelő versenysorozatban elért remek eredményért járó jutalmakat a helyezettek.

megyebajnoksag-fiukAz Orosháza Úszó Egyesület versenyzői közül a 2002-es fiúk között Krámli Kristóf megyebajnoki II. lett. A fiúk 2005-ös korosztályában Antal András megyebajnoki II. helyezést ért el. Ugyanebben a korosztályban Torda György VI: lett. Edzőjük: Schmidt Jenő

A lányok között a 2007-es korosztályban, Bogár Viktória megyebajnoki II. helyezést ért el. A 2008-as lányok korosztályban Miszlai Fruzsina megyebajnoki II. és Furák-Szabovik Tessza a korosztály IV. legjobbja lett a 9 versenyből álló versenysorozatban. Edzőjük: Selmeczi Edit (Lásd nyitó képünket!)

A Mikulás Kupa eredményei:

mikulas-csoportkep-delelott

 

mikulas-csoportkep-delutan

 

 

 

 

 

Aranyérmesek:

Antal András: 50 hátúszás, 50 m gyorsúszás

Asztalos Jázmin: 50 m hátúszás

Ezüstérmesek:

Antal András: 50 mellúszás

Miszlai Fruzsina: 50 m mellúszás, 50 m gyorsúszás

Bronzérmesek:

Torda György: 50 m gyorsúszás

Furák-Szabovik Tessza: 50 m mellúszás

Miszlai Fruzsina: 50 m pillangóúszás, 50 m hátúszás

Dávid Olivér: 50 m hátúszás

Negyedik helyezettek:

Antal András: 50 m pillangóúszás

Dávid Olivér: 50 m mellúszás

Asztalos Jázmin: 50 m mellúszás

Furák-Szabovik Tessza: 50 m gyorsúszás

Ötödik helyezettek:

Torda György: 50 m pillangóúszás, 50 m hátúszás

Albert-Sárközi Barnabás: 50 m mellúszás

Asztalos Jázmin: 50 m gyorsúszás

Hatodik helyezettek:

Torda György: 50 m mellúszás

Krámli Kristóf: 50 m hátúszás

Javított az időeredményén: Andó Alexandra, Asztalos Annamária, Benkő Panna és Zsiga Norbert.

50 m. fiú mellúszás

2003 és idősebbek

  1. Krámli Kristóf 2002                                                                        0:39,46            308p

2005-ben születettek

  1. Antal András 2005                                                                        0:44,23            219p
  2. Torda György 2005                                                                          0:50,4            148p
  3. Zsiga Norbert 2005                                                                        0:54,76            115p

50 m. leány mellúszás

2004-ben születettek

  1. Asztalos Annamária 2004                                                                        0:59,08            128p

2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006                                                                        0:55,33            156p

50 m. fiú pillangóúszás

2003 és idősebbek

  1. Krámli Kristóf 2002                                                                        0:33,27            306p

2005-ben születettek

  1. Antal András 2005                                                                        0:38,80            193p
  2. Torda György 2005                                                                        0:44,21            130p

50 m. leány pillangóúszás

2004-ben születettek

  1. Asztalos Annamária 2004                                                                        0:55,24             93p

2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006                                                                        1:01,86             66p

50 m. fiú hátúszás

2003 és idősebbek

  1. Krámli Kristóf 2002                                                                        0:34,33            343p

2005-ben születettek

  1. Antal András 2005                                                                        0:37,52            263p
  2. Torda György 2005                                                                        0:41,95            188p
  3. Zsiga Norbert 2005                                                                        0:55,41             81p

50 m. leány hátúszás

2004-ben születettek

  1. Asztalos Annamária 2004                                                                        0:49,75            160p

2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006                                                                        0:55,88            113p

50 m. fiú gyorsúszás

2003 és idősebbek

  1. Krámli Kristóf 2002                                                                        0:29,03            375p

2005-ben születettek

  1. Antal András 2005                                                                        0:31,93            282p
  2. Torda György 2005                                                                        0:34,03            233p
  3. Zsiga Norbert 2005                                                                        0:45,31             98p

50 m. leány gyorsúszás

2004-ben születettek

  1. Asztalos Annamária 2004                                                                        0:42,32            176p

2006-ban születettek

  1. Andó Alexandra 2006                                                                        0:42,00            180p

50 m. fiú mellúszás

2010 és fiatalabbak

  1. Dávid Olivér 2011                                                                        1:17,30             41p
  2. Albert-Sárközi Barnabás 2010                                                                        1:26,23             29p

50 m. leány mellúszás

2008-ban születettek

  1. Miszlai Fruzsina 2008                                                                        0:53,83            169p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008                                                                        0:57,34            140p
  3. Benkő Panna 2008                                                                        1:13,36             67p

2010 és fiatalabbak

  1. Asztalos Jázmin 2010                                                                        1:15,94             60p

50 m. leány pillangóúszás

2008-ban születettek

  1. Miszlai Fruzsina 2008                                                                        0:50,84            119p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008                                                                        1:07,65             50p

50 m. fiú hátúszás

2010 és fiatalabbak

  1. Dávid Olivér 2011                                                                        1:08,42             43p

50 m. leány hátúszás

2008-ban születettek

  1. Miszlai Fruzsina 2008                                                                        0:50,29            155p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008                                                                        0:58,16            100p
  3. Benkő Panna 2008                                                                          1:04,9             72p

2010 és fiatalabbak

  1. Asztalos Jázmin 2010                                                                          1:07,0             65p

50 m. fiú gyorsúszás

2009 és fiatalabbak

  1. Dávid Olivér 2011                                                                          1:15,7             21p

50 m. leány gyorsúszás

2008-ban születettek

  1. Miszlai Fruzsina 2008                                                                        0:44,72            149p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008                                                                        0:46,69            131p
  3. Benkő Panna 2008                                                                        0:57,12             71p

2009 és fiatalabbak

  1. Asztalos Jázmin 2010                                                                        1:10,40             38p

Forrás és fotók: úszó egyesület



További hírek a Orosháza kategóriából
Orosházi úszó a legjobbak között
Antal András, az Orosháza Úszó Egyesület fiatal tehetsége remekül helyt állt a II. Cápa Országos Úszó [...] tovább »
Könyvbemutató, mesemondók találkozója, könyvkiárusítás a könyvhéten Orosházán
A Justh Zsigmond Városi Könyvtár szeretettel vár  mindenkit  A lusta dög  című könyvet bemutató [...] tovább »
Atlétika eredmények a diákolimpián
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola sportolói eredményesen szerepeltek az Atlétika [...] tovább »
Szarvasi úszó eredmények: 5 arany-, 8 ezüst-, 4 bronzérem
12 egyesület 212 indulója 717-szer rajtolt el a hétvégi szarvasi úszóversenyen. A VII. Szuse Kupa a [...] tovább »
3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak
  15 éremmel tértek haza az orosházi úszókközelmúltban rendezték meg Algyőn, a Tavaszköszöntő [...] tovább »
Eredményesen angolul az Előd utcai iskolában
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 7. osztályos tanulója, Alzubi Fatima kitűnő [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
„Az idény leggyengébb játékával szereztünk fontos három pontot.”
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 11. fordulójában vasárnap két meccset játszottak. tovább »
„Nehéz volt ez a győzelem, mint az iskolatáska”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 11. fordulójában öt mérkőzést rendeztek meg vasárnap. tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – A Debrecen is továbbjutott
Debrecen - A DVSC-TVP hazai pályán hat góllal legyőzte a lengyel Metraco Zaglebie Lubin csapatát a női kézilabda [...] tovább »
Férfi röplabda NB I – A Debrecen csak 27 pontot szerzett
Budapest - Az előző idényben ezüstérmes Pénzügyőr SE hazai pályán magabiztos győzelmet aratott a DEAC csapata [...] tovább »
„Egyszer vezettünk a mérkőzésen, de a legjobb pillanatban”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 11. fordulójában négy mérkőzést rendeztek meg [...] tovább »
“Sérülés nélkül húztuk le a mérkőzést”
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II-es bajnokság déli csoportjában vasárnap játszott mérkőzés eredménye. tovább »
Még több kategóriábol »

Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása