2016.10.19 11:09; Frissítve: 2016.10.19 11:09


Sikeres hétvége: 9 arany-, 2 ezüst- és 5 bronzéremmel tértek haza úszóink

Sikeres hétvége:  9 arany-, 2 ezüst- és 5 bronzéremmel tértek haza úszóink
19 egyesület 246 versenyzője állt rajthoz az I. Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupán, Hódmezővásárhelyen.
hiba beküldése

A verseny érdekessége, hogy az 50 m-es medencében keresztben úsztak (25 m) a versenyzők, hiszen a 10 pálya adott, és lehetővé teszi a rövidtávú versenyszámok megrendezését.

A megmérettetésen az erős mezőnyben az Orosháza Úszó Egyesület 6 fiatalja is remekül szerepelt.A kétnapos őszi viadalról Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai 9 arany-, 2 ezüst- és 5 bronzéremmel tértek haza.

Miszlai Fruzsina és Bogár Viktória az 50 méteres versenyszámok összesítésében elért kiváló eredményeikért kupát vehettek át.

Az úszók most hétvégén, Gyulán állnak rajthoz, a megyebajnokság következő fordulóján.

Aranyérmesek:

Bogár Viktória: 50 m pillangóúszás, 50 m mellúszás, 50 m gyorsúszás

Miszlai fruzsina: 50 m hátúszás, 50 m gyorsúszás, 100 m vegyesúszás, 100 m mellúszás, 100 m gyorsúszás

Antal András: 100 m hátúszás

 

Ezüstérmesek:

Krámli Kristóf: 100 m hátúszás

Bogár Viktória: 100 m vegyesúszás

 

Bronzérmesek:

Miszlai Fruzsina: 50 m pillangóúszás

Antal András: 50 m hátúszás

Furák-Szabovik Tessza: 50 m hátúszás

Miszlai Fruzsina: 50 m pillangóúszás

Krámli Kristóf: 100 m gyorsúszás

Eredmények:

50m férfi pillangóúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 0:32,00           316p

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 0:36,84           207p

50m női pillangóúszás

2007 és fiatalabb korosztály

  1. Bogár Viktória 2007 0:44,34           166p
  2. Miszlai Fruzsina 2008 0:46,38           145p

50m férfi hátúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 0:33,30           313p

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 0:36,74           233p
  2. Torda György 2005 0:41,02           167p

 

50m női hátúszás

2008 és fiatalabb korosztály

  1. Miszlai Fruzsina 2008 0:48,89           145p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008 0:54,56           104p

 

200m férfi gyorsúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 2:12,72           419p

50m: 0:30,49 100m: 1:04,26 150m: 1:39,21

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 2:23,18           334p

50m: 0:33,21 100m: 1:10,54 150m: 1:48,15

  1. Torda György 2005 2:40,64           236p

50m: 0:35,35 100m: 1:15,97 150m: 1:59,33

200m női gyorsúszás

2006 és fiatalabb korosztály

  1. Bogár Viktória 2007 2:59,73           236p

50m: 0:39,39 100m: 1:26,00 150m: 2:13,54

  1. Miszlai Fruzsina 2008 3:22,50           165p

50m: 0:45,30 100m: 1:38,13 150m: 2:30,91

 

50m férfi mellúszás

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 0:42,24           213p

 

50m női mellúszás

2007-ben születettek

  1. Bogár Viktória 2007 0:48,13           214p

2008 és fiatalabb korosztály

  1. Miszlai Fruzsina 2008 0:55,30           141p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008 0:58,14           121p

 

50m férfi gyorsúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 0:28,31           368p

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 0:31,30           272p
  2. Torda György 2005 0:34,07           211p

 

50m női gyorsúszás

2007-ben születettek

  1. Bogár Viktória 2007 0:37,26           243p

2008 és fiatalabb korosztály

  1. Miszlai Fruzsina 2008 0:43,40           153p
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008 0:46,39           125p

 

200m férfi pillangóúszás

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 2:52,55           252p

50m: 0:38,84 100m: 1:23,28 150m: 2:08,95

 

100m pillangóúszás

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 1:21,21           212p

50m: 0:38,53

 

100m férfi hátúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 1:09,81           344p

50m: 0:34,48

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 1:18,76           239p

50m: 0:39,18

  1. Torda György 2005 1:29,20           165p

50m: 0:42,88

 

100m férfi vegyesúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 1:11,83           352p

50m: 0:32,82

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 1:19,24           262p

50m: 0:37,15

  1. Torda György 2005 1:32,46           165p

50m: 0:42,67

 

100m női vegyesúszás

2007-ben születettek

  1. Bogár Viktória 2007 1:35,97           217p

50m: 0:43,89

2008 és fiatalabb korosztály

  1. Miszlai Fruzsina 2008 1:42,45           179p

50m: 0:46,46

 

100m férfi mellúszás

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 1:31,10           227p

50m: 0:43,09

 

100m női mellúszás

2008 és fiatalabb korosztály

  1. Miszlai Fruzsina 2008 1:58,52           148p

50m: 0:55,94

 

100m férfi gyorsúszás

2002-2003-ban születettek

  1. Krámli Kristóf 2002 1:01,54           389p

50m: 0:29,75

2004-2005-ben születettek

  1. Antal András 2005 1:08,31           284p

50m: 0:33,01

  1. Torda György 2005 1:14,79           216p

50m: 0:35,04

 

100m női gyorsúszás

2008 és fiatalabb korosztály

  1. Miszlai Fruzsina 2008 1:38,67           138p

50m: 0:44,97

Forrás, fotó: úszó egyesület



További hírek a Orosháza kategóriából
Orosházi úszó a legjobbak között
Antal András, az Orosháza Úszó Egyesület fiatal tehetsége remekül helyt állt a II. Cápa Országos Úszó [...] tovább »
Könyvbemutató, mesemondók találkozója, könyvkiárusítás a könyvhéten Orosházán
A Justh Zsigmond Városi Könyvtár szeretettel vár  mindenkit  A lusta dög  című könyvet bemutató [...] tovább »
Atlétika eredmények a diákolimpián
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola sportolói eredményesen szerepeltek az Atlétika [...] tovább »
Szarvasi úszó eredmények: 5 arany-, 8 ezüst-, 4 bronzérem
12 egyesület 212 indulója 717-szer rajtolt el a hétvégi szarvasi úszóversenyen. A VII. Szuse Kupa a [...] tovább »
3 arany-, 5 ezüst-, 7 bronzérem Algyőről az úszóknak
  15 éremmel tértek haza az orosházi úszókközelmúltban rendezték meg Algyőn, a Tavaszköszöntő [...] tovább »
Eredményesen angolul az Előd utcai iskolában
Az Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 7. osztályos tanulója, Alzubi Fatima kitűnő [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
„Az idény leggyengébb játékával szereztünk fontos három pontot.”
Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 11. fordulójában vasárnap két meccset játszottak. tovább »
„Nehéz volt ez a győzelem, mint az iskolatáska”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 11. fordulójában öt mérkőzést rendeztek meg vasárnap. tovább »
Női kézilabda EHF Kupa – A Debrecen is továbbjutott
Debrecen - A DVSC-TVP hazai pályán hat góllal legyőzte a lengyel Metraco Zaglebie Lubin csapatát a női kézilabda [...] tovább »
Férfi röplabda NB I – A Debrecen csak 27 pontot szerzett
Budapest - Az előző idényben ezüstérmes Pénzügyőr SE hazai pályán magabiztos győzelmet aratott a DEAC csapata [...] tovább »
„Egyszer vezettünk a mérkőzésen, de a legjobb pillanatban”
Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 11. fordulójában négy mérkőzést rendeztek meg [...] tovább »
“Sérülés nélkül húztuk le a mérkőzést”
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II-es bajnokság déli csoportjában vasárnap játszott mérkőzés eredménye. tovább »
Még több kategóriábol »

Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása