2016.11.16 14:18; Frissítve: 2016.11.16 14:18


Úszás: Éremeső Szarvason

Úszás: Éremeső Szarvason
hiba beküldése

szarvasi3Borongós,esős szombat reggel, november 12-én Szarvasra utazott az Orosháza Úszó Egyesület 13 versenyzője. Az Őszi meghívásos úszóverseny egyben a Békés megyei utánpótlás-bajnokság utolsó előtti fordulója is volt .

Az orosháziak közül 3 fiatalnak ez volt az első komoly versenye, hiszen ők a nyáron tanultak meg úszni: Gránitz Dániel, Dávid Olivér és Albert-Sárközi Barnabás. A küldöttség minden tagja remekül versenyzett, és önmaga legjobb eredményét is felülmúlta. A 10 egyesület, 235 versenyzője, 697-szer rajtolt el a 25 m-es 6 pályás feszített víztükrű medencében.

A jó hangulatú versenyről végül 2 arany-, 11 ezüst-, és 8 bronzéremmel tértek haza városunk büszkeségei.

Aranyérmesek:

Miszlai Fruzsina: 25 m hátúszás

Bogár Viktória: 50 m gyorsúszás

Ezüstérmesek:

Krámli Kristóf: 50 m pillangóúszás, 100 m vegyesúszás

Bogár Viktória: 50 m pillangóúszás, 50 m hátúszás

Miszlai Fruzsina: 50 m pillangóúszás, 25 m gyorsúszás, 50 m gyorsúszás

Asztalos Jázmin: 25 m hátúszás, 25 m gyorsúszás

Torda György: 50 m hátúszás, 50 m gyorsúszás

Bronzérmesek:

Torda György: 50 m pillangóúszás

Asztalos Annamária: 50 m pillangóúszás, 50 m hátúszás, 50 m gyorsúszás

Krámli Kristóf: 50 m hátúszás

Miszlai Fruzsina: 50 m hátúszás, 25 m mellúszás

Torda György: 100 m vegyesúszás

Pontszerző, 4. helyen végzett:

Dimák Fanni: 50 m pillangóúszás

Furák-Szabovik Tessza: 25 m gyorsúszás

Asztalos Annamária: 100 m vegyesúszás

Pontszerző, 5. helyen végzett:

Dávid Olivér: 25 m hátúszás

Asztalos Jázmin: 25 m mellúszás

Krámli Kristóf: 50 m gyorsúszás

Pontszerző 6. helyen végzett:

Furák-Szabovik Tessza: 25 m mellúszás

4*50 m mix gyorsváltó tagjai:

Miszlai Fruzsina, Furák-Szabovik Tessza, Benkő Panna, Dávid Olivér

Pontszerző 7. helyen végzett:

Albert-Sárközi Barnabás: 25 m hátúszás

Dávid Olivér: 25 m gyorsúszás

Pontszerző 8. helyen végzett:

Furák-Szabovik Tessza: 50 m pillangóúszás, 25 m hátúszás, 50 m gyorsúszás

Dávid Olivér: 25 m mellúszás

Eredményein javított: Andó Alexandra, Benkő Panna, Gránitz Dániel.

50 m. fiú pillangóúszás

  1. versenyszám

2002 és id

  1. Krámli Kristóf 2002        Orosháza ÚE                                                               0:32,40

2005

  1. Torda György 2005        Orosháza ÚE                                                               0:42,51

50 m. leány pillangóúszás

  1. versenyszám

2004

  1. Asztalos Annamária 2004        Orosháza ÚE                                                               0:49,93

2005

  1. Dimák Fanni 2005        Orosháza ÚE                                                               0:50,22

2006

  1. Andó Alexandra 2006        Orosháza ÚE                                                               0:54,64

2007

  1. Bogár Viktória 2007        Orosháza ÚE                                                               0:42,42

2008

  1. Miszlai Fruzsina 2008        Orosháza ÚE                                                               0:44,93
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008        Orosháza ÚE                                                               1:05,42

25 m. fiú hátúszás

  1. versenyszám

2008

  1. Gránitz Dániel 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:33,4

2010

  1. Dávid Olivér 2011        Orosháza ÚE                                                                 0:31,6
  2. Albert-Sárközi Barnabás 2010        Orosháza ÚE                                                                 0:49,8

25 m. leány hátúszás

  1. versenyszám

2008

  1. Miszlai Fruzsina 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:21,7
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:25,0
  3. Benkő Panna 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:29,1

2010

  1. Asztalos Jázmin 2010        Orosháza ÚE                                                                 0:26,8

50 m. fiú hátúszás

  1. versenyszám

2002 és id

  1. Krámli Kristóf 2002        Orosháza ÚE                                                               0:33,41

2005

  1. Torda György 2005        Orosháza ÚE                                                               0:40,89

50 m. leány hátúszás

  1. versenyszám

2004

  1. Asztalos Annamária 2004        Orosháza ÚE                                                                 0:48,0

2005

  1. Dimák Fanni 2005        Orosháza ÚE                                                               0:48,89

2006

  1. Andó Alexandra 2006        Orosháza ÚE                                                               0:55,96

2007

  1. Bogár Viktória 2007        Orosháza ÚE                                                               0:44,57

2008

Miszlai Fruzsina 2008        Orosháza ÚE                                                               0:48,62

  1. Furák-Szabovik Tessza 2008        Orosháza ÚE                                                               0:55,35
  2. Benkő Panna 2008        Orosháza ÚE                                                               1:06,12

25 m. fiú mellúszás

  1. versenyszám

2008

  1. Gránitz Dániel 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:35,1

2010

  1. Dávid Olivér 2011        Orosháza ÚE                                                                 0:38,3
  2. Albert-Sárközi Barnabás 2010        Orosháza ÚE                                                                 0:40,1

25 m. leány mellúszás

  1. versenyszám

2008

  1. Miszlai Fruzsina 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:25,7
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:26,3
  3. Benkő Panna 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:31,1

2010

  1. Asztalos Jázmin 2010        Orosháza ÚE                                                                 0:35,4

25 m. fiú gyorsúszás

  1. versenyszám

2008

  1. Gránitz Dániel 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:34,6

2010

  1. Dávid Olivér 2011        Orosháza ÚE                                                                 0:35,7

25 m. leány gyorsúszás

  1. versenyszám

2008

  1. Miszlai Fruzsina 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:19,5
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:20,4
  3. Benkő Panna 2008        Orosháza ÚE                                                                 0:24,8

2010

  1. Asztalos Jázmin 2010        Orosháza ÚE                                                                 0:30,2

50 m. fiú gyorsúszás

  1. versenyszám

2002 és id

  1. Krámli Kristóf 2002        Orosháza ÚE                                                               0:28,99

2005

  1. Torda György 2005        Orosháza ÚE                                                               0:34,03

50 m. leány gyorsúszás

  1. versenyszám

2004

  1. Asztalos Annamária 2004        Orosháza ÚE                                                               0:40,54

2005                 

  1. Dimák Fanni 2005        Orosháza ÚE                                                               0:40,98

2006

  1. Andó Alexandra 2006        Orosháza ÚE                                                               0:44,43

2007

  1. Bogár Viktória 2007        Orosháza ÚE                                                               0:37,03

2008

  1. Miszlai Fruzsina 2008        Orosháza ÚE                                                               0:43,04
  2. Furák-Szabovik Tessza 2008        Orosháza ÚE                                                               0:48,53
  3. Benkő Panna 2008        Orosháza ÚE                                                               0:59,24

100 m. fiú vegyesúszás

  1. versenyszám

2002 és id.

  1. Krámli Kristóf 2002        Orosháza ÚE                                                               1:12,46

2005

  1. Torda György 2005        Orosháza ÚE                                                               1:33,96

100 m. leány vegyesúszás

  1. versenyszám

2004

  1. Asztalos Annamária 2004        Orosháza ÚE                                                               1:47,92

2005

  1. Dimák Fanni 2005        Orosháza ÚE                                                               1:43,96

2006

  1. Bogár Viktória 2007        Orosháza ÚE                                                               1:31,68

4*50 m.’08’és fiatalabb mix gyorsváltó

  1. versenyszám

’08’ és fiatalabb

  1. Orosháza mix gyv                                                                                                                           3:44,3

Miszlai Fruzsina (2008)  –  Furák-Szabovik Tessza (2008)  –  Benkő Panna (2008)  –  Dávid Olivér (2011)

Forrás és fotó: úszó egyesület




Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása