2017.04.3 11:59; Frissítve: 2017.04.3 11:59

Döntőben az RG-s lányok

A regionális döntőn is első helyen végzett a siófoki Perczel Mór Gimnázium ritmikus gimnasztika csapata.
hiba beküldése

Március 26-án, Nagyatádon rendezték meg a Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia Nyugat-Magyarországi Regionális Döntőjét, melyen a Siófoki Sportgimnasztika Egyesület sportolói szép eredményeket értek el. A Perczel Mór Gimnázium csapata (Farkas Nikolett, Kostyán Hajnalka, Papp Franciska, Szőcs Lilla, Tőke Zsófia, Gulyás Gabriella, Darás Réka) a siófoki Széchenyi Kupán a dobogó legfelső fokán állt, és most ismét első helyen jutottak tovább az Országos Döntőbe. Első korcsoportban a Beszédes József Általános Iskola csapata (Béres Fruzsina, Homor Dorka Szofi, Máté Gréta, Máté Réka, Struve Margit Cseresznye), második korcsoportban a Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola csapata (Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar Stinner Nóra, Péter Nikolett) szerezte meg a 10. helyet. A második korcsoportban a 14. helyet érte el a Siófoki Széchenyi István Általános Iskola csapata (Ács Jázmin, Balogh Natália, Benedek Luca, Varga Nóra). Harmadik korcsoportban a Siófoki Széchenyi István Általános Iskola csapata (Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Durucz Lili, Városi Anna) 6., a Beszédes József Általános Iskola csapata (Borza Laura, Markó Csenge, Pécseli Hanna, Rátkai Lili) 10. lett. A negyedik korcsoportban versenyző Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola csapata (Hózer Fanni, Garamvölgyi Lilla, Ittzés Lili, Drabik Fruzsina) 4. helyen végzett, a hatodik korcsoportos Perczel Mór Gimnázium csapata első helyen jutott tovább. Az Országos Döntőre május 26-tól 28-ig kerül sor.