Frissítve:

Szepetneki henger a diákolimpián

Szepetneki henger a diákolimpián
Április 5-én, a nagykanizsai Zsigmondy csarnokban rendezték meg a lábtoll-labda sportág III-IV. korcsoportú megyei diákolimpiáját. A csapat és egyéni tornára a megye 4 településéről 9 oktatási intézmény 71 diákversenyzője nevezett.

hiba beküldése

A döntőn egyöntetű volt a Királyi Pál ÁMK játékosok fölénye, akik az érmek több mint 50%-át megszerezték, 6 arany, 2 ezüst és 5 bronzéremmel gazdagabban térhettek haza. Müller Petrának, Fülöp Krisztiánnak és Horváth Gergőnek még a duplázás is sikerült, akik a csapatkategóriában megszerezett elsőséget egyéniben is meg tudták ismételni. Az aranyérmek közül csak Kunics Réka (Nagykanizsa Kőrösi) tudott egyet megszerezni, aki 2010-óta tartja veretlenségét a megyei (sőt az országos) diákolimpia döntőin. Az összesített táblázat harmadik helyén a cserszegtomaji Szabó István Általános Iskola csapata végzett, akik 3 kategóriában is döntőt játszottak, de a szepetnekieket ezen a napon nem tudták megelőzni.

A gyermek és serdülő korcsoportú diákolimpia országos döntőjének május 9-10-én, Zánkai Ifjúsági Centrum ad otthont, amire kategóriánként a megyei döntő első három helyezettje kvalifikálta magát. A lábtollasok legközelebb április 13-án, Újszászon találkoznak, ahol a felnőtt országos ranglista és VB válogatóverseny III. fordulója kerül megrendezésre.

 

Éremtáblázat   

Oktatási intézmény 1. hely 2. hely 3. hely
Szepetnek Királyi Pál ÁMK 6 2 5
Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola 1 1
Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj 3 1
Rozgonyi úti Általános Iskola Nagykanizsa 1 1
Dr. Mező Ferenc – Thúry György Gimnázium és

Szakképző Iskola

1
Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium

Cserháti Tagintézmény

1
Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola – Péterfy Tagintézmény 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eredmények

 

III. korcsoport

 

Leány csapat (5)

1. Kocsis Nikolett, Müller Petra, Hohl Zsófia Szepetnek

2. Bakos Dominika, Németh Bianka, Tóth Benigna Cserszegtomaj

3. Balogh Borbála, Kanász Zsófia, Majtán Vivien, Rigla Bianka, Tordai Viktória Szepetnek

4. Cserép Bernadett, Gyalog Csenge, Horváth Dorina Cserszegtomaj

5. Marton Alexandra, Tóth Amanda, Szakács Kitti Szepetnek

 

 

Leány egyéni (18)

1. Müller Petra Szepetnek

2. Kocsis Nikolett Szepetnek

3. Hohl Zsófia Szepetnek

4. Gyalog Csenge Szepetnek

5. Tukszár Zsófia Nagykanizsa Batthyány

6. Tóth Benigna Cserszegtomaj

7. Németh Bianka Cserszegtomaj

8. Balogh Borbála Szepetnek

9. Tóth Amanda Szepetnek

10. Bakos Dominika Cserszegtomaj

11. Horváth Dorina Cserszegtomaj

12. Kanász Zsófia Szepetnek

13. Cserép Bernadett Szepetnek

14. Majtán Vivien Szepetnek

15. Tordai Viktória Szepetnek

16. Szakács Kitti Szepetnek

17. Marton Alexandra Szepetnek

18. Rigla Bianka Szepetnek

 

Fiú csapat (9)

1. Cziczeli Kornél, Gáspár György, Horváth Milán, Orsós Dávid, Vlasics Bálint Szepetnek

2. Tolnai Mihály, Tolnai Gergely, Pál Flórián Nagykanizsa Rozgonyi

3. Müller Péter, Resperger Mihály, Hetesi Dániel Nagykanizsa Péterfy

4. Kovács Marcell, Rátfai Levente, Salamon Soma Nagykanizsa Batthyány

5. Buda Levente, Büki Bálint, Tordai Norbert Szepetnek

6. Kalányos József, Joó Dominik, Marosfalvi Dávid, Tihanyi Márió Szepetnek

7. Kávásy Gergely, Koszorús Sámuel, Merics Ferenc, Mezei Gellért Cserszegtomaj

8. Koszorús Mirkó, Molnár Botond, Román Zsolt Cserszegtomaj

9. Vastag Marcell, Sipos Richárd, Tóth Tamás Nagykanizsa Batthyány

 

Fiú egyéni (33)

1. Fülöp Krisztián Szepetnek

2. Orsós Dávid Szepetnek

3. Tolnai Gergely Nagykanizsa Rozgonyi

4. Cziczeli Kornél Szepetnek

5. Horváth Milán Szepetnek

6. Vlasics Bálint Szepetnek

7. Tordai Norbert Szepetnek

8. Tolnai Mihály Nagykanizsa Rozgonyi

9. Kalányos József Szepetnek

10. Gáspár György Szepetnek

11. Büki Bálint Szepetnek

12. Pál Flórián Nagykanizsa Rozgonyi

13. Vastag Marcell Nagykanizsa Batthyány

14. Rátfay Levente Nagykanizsa Batthyány

15. Kovács Marcell Nagykanizsa Batthyány

16. Resperger Mihály Nagykanizsa Péterfy

17. Hetesi Dániel Nagykanizsa Péterfy

18. Román Zsolt Cserszegtomaj

19. Koszorús Mirkó Cserszegtomaj

20. Koszorús Sámuel

21. Salamon Soma Nagykanizsa Batthyány

22. Kávásy Gergely Cserszegtomaj

23. Merics Ferenc Cserszegtomaj

24. Buda Levente Szepetnek

25. Mezei Gellért Cserszegtomaj

26. Radics Péter Nagykanizsa Péterfy

27. Müller Péter Nagykanizsa Péterfy

28. Marosfalvi Dávid Szepetnek

29. Joó Dominik Szepetnek

30. Faragó Krisztián Nagykanizsa Péterfy

31. Süli Balázs Hévíz

32. Molnár Botond Cserszegtomaj

33. Tihanyi Márió Szepetnek

 

IV. korcsoport

 

Leány egyéni (3)

1. Kunics Réka Nagykanizsa Kőrösi

2. Balogh Eszter Nagykanizsa Dr. Mező

3. Szabó Virág Cserszegtomaj

 

Fiú csapat (6)

1. Fülöp Krisztián, Horváth Gergő, Marton Richárd, Pati Milán Szepetnek

2. Zsiga András, Pálfi Dániel, Kovács Bence Cserszegtomaj

3. Kunics Réka, Pongrácz Milán, Horváth Martin Nagykanizsa Kőrösi

4. Szeles Ádám, Szabó Virág, Kávásy Kristóf Cserszegtomaj

5. Losonczy Máté, Zavaczky Áron, Tóth Tamás Nagykanizsa Batthyány

6. Faragó Zsolt, Faragó Krisztián, Radics Péter Nagykanizsa Péterfy

 

Fiú egyéni (13)

1. Horváth Gergő Szepetnek

2. Kovács Bence Cserszegtomaj

3. Bencsik Martin Nagykanizsa Cserháti

4. Marton Richárd Szepetnek

5. Zsiga András Cserszegtomaj

6. Pati Milán Szepetnek

7. Szeles Ádám Cserszegtomaj

8. Pongrácz Milán Nagykanizsa Kőrösi

9. Pálfi Dániel Cserszegtomaj

10. Horváth Martin Nagykanizsa Kőrösi

11. Kávásy Kristóf Cserszegtomaj

12. Faragó Zsolt Nagykanizsa Péterfy

13. Losonczy Máté Nagykanizsa Batthyány

 



További hírek a Nagykanizsa kategóriából
A Kunics testvérek nagy napja
Kunics Réka és Bence összesen 4 bajnoki címet szerzett a lábtoll-labda IFI Ob-n. Október 25-én, a hagyományoknak [...] tovább »
Moziműsor 2014.10.16-10.22.
VISSZA A KEZDŐOLDALRA tovább »
MEMO gyermekcipők
VISSZA A KEZDŐOLDALRA tovább »
EXIM képviselet nyílt Nagykanizsán
A mai napon megnyílt a Külgazdasági és Külügyminisztérium által felügyelt EXIM nyugat--dunántúli [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Sporthírek
KBSC: A lélekteni határt nem sikerült átlépni
Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 18. fordulójában az Aqvitál FC Csákvár otthonában lépett pályára a [...] tovább »
Győzelemmel búcsúzott a DVSC Európától
Debrecen - Nagyot küzdöttek a lokisták, de nem voltak kiemelkedő teljesítmények, így véget ért a kupakaland. tovább »
Férfi EHF Kupa – Komoly hátrányba került a Budakalász
Budapest/Granollers - Története első nemzetközi kupapárharcának első felvonásán nyolc góllal kikapott a [...] tovább »
Vívó-vk – Egyéni érmek után hetedik a férfi párbajtőrcsapat
Budapest/Legnano/Sint-Niklaas - A férfi párbajtőr-válogatott a hetedik helyen végzett vasárnap az olaszországi [...] tovább »
Jégkorong Erste Liga – Szétlövéses csíkszerdai siker az erdélyi mérkőzésen
Budapest/Csíkszereda - A Csíkszereda hazai közönség előtt szétlövéssel múlta felül a Corona Brasov [...] tovább »
Puskás Akadémia vs. DVTK fotókon és videókon
Miskolc - A felcsúti Pancho Arénába több száz diósgyőri drukker utazott el és buzdította a piros-fehéreket a [...] tovább »
Még több kategóriábol »

Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása